Najdeme vám práci: Senior Business Analyst pro ALZU

Alza je největší český online retail se širokým záběrem, který obratově stále roste k současné hranici ročního obratu cca 25 miliard Kč. Zaměstnávám přes 1000 lidí a z toho v ICT 150. Alze stále pracuje na inovacích a posouvá celý obor e-commerce kupředu. ICT  tým sedí v nových prostorech v Holešovicích, kde nechybí kvalitní a široké zázemí.

S ohledem na stálý růst se Alza rozhodla k zásadnímu posílení v oblasti přípravy vývoje nových funkcionalit a produktů - vytvoření BA týmu, který bude odpovědný za přípravu zadání pro všechny budoucí nové ICT projekty.

Co budete dělat?

  • Hlavní úlohou je mapování businessových požadavků, jejich analýza a návrh řešení a to v kontextu Alzy v úzké součinnosti s businessem na jedné straně a solution architekty a vývojem na straně druhé. Primární oblasti pro BA jsou logistika, nákup, prodej a finance se samostatným záběrem na implementaci nového ERP
  • Paralelně bude vaším úkolem pomoci s budováním BA týmu a jeho "zasazení" do kontextu vývojového cyklu v Alze
  • Dále odpovědnost za veškerou dokumentaci všech funkcionalit, workflow a procesů, které vstupují do technického řešení a výsledného produktu

Co je k tomu potřeba

  • Oborová zkušenost s ecommerce nebo retail
  • SW projekty: zkušenost s erp a front endy
  • Soft skills - schopnost vyjednávat s businessem a řízení IT týmu
  • Znalost Jira + Confluence - Enterprise Architect

Co nabízíme:

  • Příspěvek na školení 30 tis / rok
  • Multisport karta
  • telefon
  • Odborná a společenské akce v rámci projectman.cz
  • Mimořádné ohodnocení

Máte zájem o tuto pozici?
Pošlete nám svoje CV

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely: