Najdeme vám práci: Asistent/ka

Typ poměru: HPP/IČO s možností zkráceného úvazku, vhodné i pro ženy na mateřské dovolené a absolventy

Profil společnosti:

Jsme headhunteři projektových manažerůa IT sepcialistů. Orientujeme se v oboru, víme, co má kdo dělat a dokážeme pochopit, koho naši klienti hledají. Provozujeme také komunitní a informační portál Projectman.cz a DigiMates.cz, které pomáhají rozvíjet jejich dovednosti, stejně jako si osvojovat nové.

Náplň práce:

  • poskytování administrativně-organizační podpory pro celou firmu - od našich šéfů, přes recruitery až po event manažery

  • příprava a realizace eventů pro zákazníky i zaměstnance

  • správa a administrace firemních systémů

  • správa firemního kalendáře, komunikace s našimi kontraktory

  • pomoc s onboardingem nových zaměstnanců

  • zajištění hladkého chodu kanceláře od A do Z - s tím související ad hoc úkoly

Požadujeme :

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • dobré organizační, komunikační a vyjadřovací schopnosti

  • znalost angličtiny (alespoň na úrovni B2)

  • výbornou znalost češtiny

  • příjemné chování a vstřícnost

Nabízíme :

  • různorodou práci ve skvělém kolektivu

  • uvolněnou atmosféru, příjemné kancelářské prostory na Andělu

  • dog-friendly office

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele

  • kurzy a školení

  • pravidelnou výuku angličtiny na pracovišti

  • firemní akce (skialpy, běžky, kola, dračí lodě, grilovačky na terase a mnoho dalšího)

Nástup co nejdříve, 23 000 IČO, HPP 18 000 + odměna

Pokud Vám to dává smysl, vyplňte nám prosím krátký dotazník: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLsOgluPraQW4vlDMTYL1sj5r7J6H2YcmpTtPGPq8q9rP2nw/viewform?usp=pp_url

Máte zájem o tuto pozici?
Pošlete nám svoje CV

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely: