Najdeme vám práci: Functional Owner

Job Summary & Responsibilities

Pomáháme naší největší automobilce, konkrétně jejímu oddělení, které má na starosti propojení řídící jednotky v automobilech s webovými a mobilními aplikacemi. Tohle spojení přinese řidičům spoustu prima vychytávek: podle mobilu vždycky budete vědět, jak jste na tom s provozními kapalinami; za mrazivého rána si snadno auto vytopíte, aniž byste vycházeli na ulici; podobně se auto vychladí po dlouhém stání na slunci. Nebo se vám auto ohlásí na nepřehledném parkovišti. V telefonu se uloží jeho poloha, pomocí telefonu můžete ovládat i navigaci, a mnoho dalšího.

Aby celý projekt byl úspěšný, potřebuje tým funkčního vlastníka, který bude nést end-to-end zodpovědnost za to, že tyhle služby budou pro zákazníky plně funkční.

Co budete dělat?
  • Koordinovat vývoj v rámci oddělení. Analyzovat dostupné řešení a rozhodovat o tom, jakým způsobem bude vývoj probíhat.
  • Budete se podílet na testování vyvinutých aplikací, přípravě test-casů a analýze dat, tak aby se vychytaly všechny scénáře, které můžou v provozu nastat
  • Důležité bude správně pochopit, které části řešení pocházejí z koncernu a které z interních nebo externích zdrojů, a tyto části mezi sebou dobře propojit – najít ty správné lidi a sladit jejich činnost. Nastavit aktivní komunikaci mezi týmy.
Co je k tomu potřeba:
  • Máte IT background, buď ze školy nebo díky zkušenostem. Dovedete se bavit s programátory a testery, ale i s dodavateli. Ideálně máte zkušenost s vývojem softwaru a/nebo s testováním.
  • Umíte velmi dobře komunikovat a povahou jste dotahovač věcí do konce. Ideálně máte zkušenosti z pozice projektového koordinátora nebo manažera nebo prostě z role, kde dotáhnutí výsledného produktu do úspěšného konce záleželo na tom, jaký jste byl/a tahoun.
  • Musíte umět anglicky (B2), němčina by byla velkou výhodou. Část produktu totiž pochází z koncernové produkce.
  • Nezaleknete se relativně složité organizace.
Co nabízíme:
  • V první řadě unikátní příležitost podílet se na vývoji super hmatatelného produktu pro jednu z nejlepších firem v Česku.
  • Dlouhodobou spolupráci na IČO v Mladé Boleslavi.
  • Ideální startovací pozici na začátek kariéry – pro nově vznikající tým funkčních vlastníků pro connected car máme nachystané dobré podmínky: pomůžeme vám s cestami do Mladé Boleslavi, zajistíme pravidelný mentoring zkušeným projekťákem, zaplatíme vám školení a certifikaci v projektovém řízení. Zajistíme multisport kartu a případně i pomoc s účetnictvím.

Máte zájem o tuto pozici?
Pošlete nám svoje CV

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely: