Najdeme vám práci: SCRUM Manager

Job Summary & Responsibilities

Naším klientem je jedna z nejúspěšnějších retail bank na českém trhu. Pomáháme šéfovi vývoje najít manažera pro 6 SCRUM Masterů a 1-2 projektové manažery. Vaším úkolem bude hlavně pomoci SCRUM Masterům s jejich rozvojem a zprostředkovat také změnu v celém procesu vývoje směrem ke kontinuálnímu vývoji.

Je to skvělá příležitost dostat se do prostředí s propracovaným systémem agilního řízení, kde budete moci přispět svými zkušenostmi. Pokud vám není cizí rozvoj svého týmu a bavilo by vás podílet se na multiparalelním vývoji s dopady na 18 aplikací – máte-li rádi komplexitu a náročnost – je tato nabídka přesně pro vás.

Co budete dělat?

  •  Vaším úkolem bude mentorovat a vést 6 SCRUM Masterů k lepším a stabilním výkonům. Mimo své zkušenosti, které budete moci předat, budete mít k dispozici i rozpočet na rozvoj.
  • Budete se podílet na změně myšlení v rámci celého vývojového týmu (cca 40 developerů a testerů) směrem ke kontinuálnímu vývoji s lepším dodržováním termínů a s odstraněnými bariérami mezi vývojáři a testery.
  • Budete také řídit release managera a projektové manažery.

Koho potřebujeme:

  • Nadšence do agilního způsobu řízení a people managera/mentora. Potřebujeme člověka s vlastní myšlenkou, který by se chtěl podílet na vizích vedení vývoje.
  • Člověka se zkušenostmi ze složitých SW vývojových projektů, na kterých zažil/a multiparalelní vývoj. Nejde ani tak o technické zkušenosti jako spíš o zkušenosti s řízením komplexity.
  • Zkušenosti s bankou nejsou nutností, ale nejsou na škodu.

Co nabízíme:

  • Možnost poznat a podílet se na změnách prostředí vývoje SW, kde je kladen velký důraz na agilitu a rychlý release management. I když jde o banku, je velmi progresivní.
  • Prostředí, které se navenek k zákazníkům chová stejně jako dovnitř vůči zaměstnancům – panuje zde otevřenost, pravdomluvnost a přátelskost, ale také vysoké nároky. Týmy fungují velmi organicky a v řízení není potřeba vždy absolvovat schvalovací kolečka.
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 4 family days, stravenky a další benefity.

Máte zájem o tuto pozici?
Pošlete nám svoje CV

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely: