Najdeme vám práci: Project Manager

Job Summary & Responsibilities

Pomáháme naší největší automobilce, konkrétně oddělení, které má na starosti rozjezd těch nejinovativnějších služeb a produktů. Jde o online služby založené na propojení mobilního zařízení a automobilu. Náš klient uvádí v život celou škálu projektů od těch úzce spjatých s vozidly, až po služby zdánlivě nesouvisející jako je například pojištění spočtené na základě využití vozidla nebo další zákaznické služby.

Stavíme nový tým projektových manažerů a analytiků právě pro nastartování těchto nových projektů. Je to skvělá příležitost pro projekťáky, kteří se nebojí inovací a pionýrských postupů a chtěli by se podílet na rozvoji značky v online službách.

Co budete dělat?

  • Inicializovat a řídit projekty. Pro představu o projektech uvádíme seznam projektů plánovaných v nejbližší době pro tento tým:
    • Embedded Mobile Online Services
    • Aftersales Connectivity
    • Car Data Monetization
    • Autonomous driving
    • Cyber security
    • Smart Buildings
    • Call Centers
    • Usage Based Insurance
    • Payment Gateway
    • Connectivity Strategy for Electronic vehicles
    • Android embedded for emerging markets

  • U projektů bude důležité řídit tým napříč firmou, sledovat závislosti, správně reportovat a vzdělávat i zbytek organizace v projektové činnosti. Zároveň ale bude hrát prim i business case a sledování návratnosti investic.
  • Řízení projektů bude trochu jako řízení startupu uvnitř firmy. Potřebujeme kreativitu, inovace, porozumění trhu, schopnost prosadit nové myšlenky, nápady a postupy.

Co je k tomu potřeba:

  • Zkušenosti s řízením inovativních projektů a změn.
  • Týmová spolupráce napříč organizací.
  • Rozumět business přínosům.

Co nabízíme:

  • Šanci pracovat na inovacích s globálním dopadem na mobilitu lidstva.
  • Spolupráce s Projectman.cz – školení projektového řízení, odborná podpora a drobné benefity (multisport karta, školení, aj.)
  • Dlouhodobá spolupráce na IČO, většinu času v Praze v Holešovicích, cca 2 dny v týdnu služební cesta do druhé pobočky.

Máte zájem o tuto pozici?
Pošlete nám svoje CV

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely: