Kontakty


Lidická 66/43
Praha 5
150 00
IČ: 036 88 810
DIČ: CZ036 88 810

DigiMates na Google maps

DigiMates provozují odborné portály:

Kontakty

Jsme IT headhunteři. Známe IT profese, víme, co má kdo dělat a dokážeme pochopit, koho hledáte. Díky ABF™ identifikujeme potřebné dovednosti a zaměříme svou pozornost na správný okruh kandidátů. Přivedeme Vám člověka, kterému věříme, že svou práci perfektně zvládne.

Profesionály na IT umíme najít a dokážeme prověřit skutečnou úroveň jejich znalostí. Členové našeho týmu za sebou mají rozsáhlé pracovní zkušenosti z IT podpořené znalostí celé řady metodik (ITIL®, COBIT, PMP®, PRINCE2®, MSCP a školení SFIA). Sami jsme řídili IT projekty a navrhovali řešení podobná těm, která hledají naši klienti  a kde sestavení správného týmu bylo klíčové pro úspěch.

Dáváme si záležet na lidské stránce věci – hledáme kandidáty, u kterých předpokládáme, že se osobnostně hodí k vaší firemní kultuře a potáhnou s vámi za jeden provaz. Víme, že ani velmi technicky vybavený a znalý kandidát, který by k vám nezapadl, by vám žádnou přidanou hodnotu nepřinesl.

V roce 2011 jsme založili společnost Projectman.cz, která nyní provozuje populární komunitní portál pro projektové manažery v České republice. Propojování profesionálů v projektovém řízení se rozšířilo v provoz personální agentury s projektovými manažery.

V Projectman.cz jsme se naučili hodně o tom, jak funguje head-hunting. Naši konzultanti řídí významné projekty velkých firem a díky jejich zpětné vazbě a informacím od našich zákazníků zjišťujeme, že firmy potřebují pomoci s hledáním dalších IT rolí do projektových týmů.

Jsme přesvědčeni, že díky vlastnímu IT pozadí a unikátní mapě IT profesí Autobahn Framework™ dokážeme hledat lidi efektivnějším způsobem než jiné agentury. Proto v lednu 2015 zakládáme DigiMates.cz a naši nabídku rozšiřujeme na další IT profese. Považujeme za své poslání rozšiřovat povědomí o IT světě a představovat jeho krásy i těm, kteří ho ještě dobře neznají, nebo o něm mají nedobré mínění. Spolupráce s námi přináší našim klientům porozumění světu informačních technologií, do kterého by třeba jinak pronikali jen obtížně.

Náš tým

Aaa Bb

Petr Janiš

Sales Director

+420 777 049 865

LinkedIn

Petr má za sebou řízení lokálních a mezinárodních IT projektů a konzultace v řízení IT. V posledních letech se více věnuje osvětě, školení a náboru IT specialistů.

petr.janis@digimates.cz

Bbb Aaa

Petr Veselý

Executive Director

+420 603 393 788

LinkedIn

Petr je projektový manažer se zkušeností s IT a business projekty v oblasti vývoje aplikací, infrastruktury a optimalizace procesů. 
V DigiMates má Petr na starosti provoz a delivery. Je to jeho připravený tým, který vám pomůže najít toho nejlepšího profesionála.

petr.vesely@digimates.cz

Dsc 7344b Dsc 7348

Pavel Šmejkal

Marketing & Innovation Director

+420 602 812 554

LinkedIn

Pavel je marketingový kouzelník. V DigiMates má na starosti marketingovou a PR komunikaci. Kromě toho vlastní digitální agenturu intoit a má investice v několika dalších start-up projektech.

Dsc 7312a Dsc 7328a

Josef Charvát

Recruiter

+420 727 953 288

LinkedIn

Josef se jako recruiter úzce specializuje na oblast IT bezpečnosti. Mimojiné stojí v čele portálu S3C.cz, kde ze své pozice šéfredaktora schvaluje a navrhuje obsah portálu. A taky je moc fajn.

josef.charvat@digimates.cz

Karolinka bw Karolonka 1

Karolína Půžová

Marketing Specialist & Happiness Manager

+420 775 999 397

LinkedIn

Karolína má v DigiMates na starosti exekuci marketingových kampaní, workshopů, eventů. Vede redakce našich portálů a pečuje o sociální média. Také se stará o firemní kulturu a rozvoj týmu – jejím cílem jsou spokojení kolegové a příjemná pracovní atmosféra, protože dobrá nálada je v naší kanceláři prostě důležitá. A dává nám lekce jógy!

Web2a Weba

Monika Mašková

Event Manager

+420 730 175 176

LinkedIn

Monika, tak jako většina lidí, poznala na vlastní kůži, jaké to je vzdělávat se v českém školství.
U nás této negativní zkušenosti využívá. Uchopila věci do vlastních rukou a organizuje školení tak, aby pro Vás bylo zážitkem. Zajišťuje aby vše klaplo jak má, lidé se na školení cítili dobře, rádi se s námi vzdělávali a vraceli se k nám. Dále Vám také poradí, na kterém kurzu se dozvíte to, co potřebujete znát a co pro Vás bude přínosem.

Wabas Weba

Petra Kubíčková

Chief Accountant

Petra je účetní s desetiletou praxí v oboru a zákaznickou klientelou všeho druhu. V DigiMates má na starosti kromě účetnictví i fakturaci a reporting.
V číslech je jako doma, ale zároveň chápe, že všichni to tak nemáme a je tedy vybavena trpělivostí a vstřícností vždy, když po nás musí dohledávat zatoulané desetníky.

Bw3vrata Vratacolor3

Vratislava Dvořáková

Back Office Assistant

+420 776 106 150

Vráťa se v DigiMates stará o faktury, objednávky, připravuje smlouvy a reporty. Také je pro ni důležité, aby našim konzultantům nic nechybělo. Po práci ji pravděpodobně najdete někde na vodě, v lese nebo ve středověkém hradišti.

1 bw 6

Lucia Ďaďová

Recruiter

+420 720 070 686

LinkedIn

Lucia ráda hledá poklady nejen ve světe IT, baví ji odhalovat zlato skryté v profilech kandidátů. Ve volném čase ji potkáte na cestách za historií nebo archeologií. Nějraději odpočívá s knížkou v ruce.

lucia.dadova@digimates.cz