Kontakty


Lidická 66/43
Praha 5
150 00
IČ: 036 88 810
DIČ: CZ036 88 810

DigiMates na Google maps

Kontakty

Jsme IT headhunteři. Známe IT profese, víme, co má kdo dělat a dokážeme pochopit, koho hledáte. Díky ABF™ identifikujeme potřebné dovednosti a zaměříme svou pozornost na správný okruh kandidátů. Přivedeme Vám člověka, kterému věříme, že svou práci perfektně zvládne.

Profesionály na IT umíme najít a dokážeme prověřit skutečnou úroveň jejich znalostí. Členové našeho týmu za sebou mají rozsáhlé pracovní zkušenosti z IT podpořené znalostí celé řady metodik (ITIL®, COBIT, PMP®, PRINCE2®, MSCP a školení SFIA). Sami jsme řídili IT projekty a navrhovali řešení podobná těm, která hledají naši klienti  a kde sestavení správného týmu bylo klíčové pro úspěch.

Dáváme si záležet na lidské stránce věci – hledáme kandidáty, u kterých předpokládáme, že se osobnostně hodí k vaší firemní kultuře a potáhnou s vámi za jeden provaz. Víme, že ani velmi technicky vybavený a znalý kandidát, který by k vám nezapadl, by vám žádnou přidanou hodnotu nepřinesl.

V roce 2011 jsme založili společnost Projectman.cz, která nyní provozuje populární komunitní portál pro projektové manažery v České republice. Propojování profesionálů v projektovém řízení se rozšířilo v provoz personální agentury s projektovými manažery.

V Projectman.cz jsme se naučili hodně o tom, jak funguje head-hunting. Naši konzultanti řídí významné projekty velkých firem a díky jejich zpětné vazbě a informacím od našich zákazníků zjišťujeme, že firmy potřebují pomoci s hledáním dalších IT rolí do projektových týmů.

Jsme přesvědčeni, že díky vlastnímu IT pozadí a unikátní mapě IT profesí Autobahn Framework™ dokážeme hledat lidi efektivnějším způsobem než jiné agentury. Proto v lednu 2015 zakládáme DigiMates.cz a naši nabídku rozšiřujeme na další IT profese. Považujeme za své poslání rozšiřovat povědomí o IT světě a představovat jeho krásy i těm, kteří ho ještě dobře neznají, nebo o něm mají nedobré mínění. Spolupráce s námi přináší našim klientům porozumění světu informačních technologií, do kterého by třeba jinak pronikali jen obtížně.

Náš tým

Aaa Bb

Petr Janiš

Sales Director

+420 777 049 865

LinkedIn

Petr má za sebou řízení lokálních a mezinárodních IT projektů a konzultace v řízení IT. V posledních letech se více věnuje osvětě, školení a náboru IT specialistů.

petr.janis@digimates.cz

Bbb Aaa

Petr Veselý

Executive Director

+420 603 393 788

LinkedIn

Petr je projektový manažer se zkušeností s IT a business projekty v oblasti vývoje aplikací, infrastruktury a optimalizace procesů. 
V DigiMates má Petr na starosti provoz a delivery. Je to jeho připravený tým, který vám pomůže najít toho nejlepšího profesionála.

petr.vesely@digimates.cz

Jt%20pro%20digimates Jt%20pro%20digimates%20black

Jiří Tonar

Managing Partner

+420 606 793 230

LinkedIn

Jiří je od ledna 2019 členem teamu Projectman.cz, kde se podílí na řízení dodávek kapacit projektových manažerů a business analytiků. Od roku 2001 pracoval ve společnosti Lundegaard, kde postupně vystřídal několik pozic a byl spoluodpovědný za strategické plánování a směrování společnosti v roli webového integrátora. Podílel se na realizaci celé řady rozsáhlých webových portálů a aplikací a snažil se vždy sladit zapojení různých odborností a přístupů pro úspěšné dokončení projektů.

jiri.tonar@projectman.cz

Bw3vrata Vratacolor3

Vratislava Dvořáková

Back Office Assistant

+420 776 106 150

Vráťa se v DigiMates stará o faktury, objednávky, připravuje smlouvy a reporty. Také je pro ni důležité, aby našim konzultantům nic nechybělo. Po práci ji pravděpodobně najdete někde na vodě, v lese nebo ve středověkém hradišti.

Jana naweb Dsc 0580%20zmen%c5%a1en%c3%a1

Jana Svěcená

Consultant

+420 604 114 825

LinkedIn

Jana se zatím ještě rozkoukává v situaci, kdy po letech cestování bookuje letenky, ale nikam neletí, půjčuje auta, ale do práce jezdí na kole a rezervuje hotely, ale zůstává v kanceláři, aby našim kontraktorům mohla poskytnout patřičný support. A pak jde domů poskytovat support své holčičce :-)

Ria naweb zat%c3%adm Ria naweb zat%c3%adm

Ria Hörnerová

Recruiter

+420 728 533 156

LinkedIn

Ria je lovkyně talentů, která věří, že profesní a osobní život nejsou dva oddělené světy, a tak se snaží kandidáty dosazovat na ty pozice, kde jejich profilu odpovídá i kolektiv. Když se jí podaří najít někomu práci snů, tak je to pro ní největší úspěch. Nejradši na světě má softball, zvířata a zmrzlinu.

ria.hornerova@digimates.cz