Přijďte v červnu na PMcon 2017!

Jak začít s projektovým řízením? Co je v začátcích nejtěžší? A co může projektový manažer udělat pro to, aby se ve své kariéře snadno posunul dál? Na to vám odpoví letošní konference PMcon s podtitulem Krok do neznáma… aneb čím prochází začínající projekťák, která se uskuteční 2.6.2017 na ČZU v Praze.

Pavel Šmejkal z Projectman.cz na konferenci představí svou infografickou show Projektoví manažeři v ČR se zajímavými informacemi z tohoto světa - o výsledcích průzkumu mezi projekťáky. Kromě informací o platech, velikosti projektů, významu certifikací a spokojenosti projektových manažerů v Česku se dozvíte 3 konkrétní tipy, jak se ve své kariéře posunout významně dál.

Zúčastnit se můžete i workshopu Vítka Pazdery LinkedIn na plný plyn a vylepšit si tak šance, že vás personalisté osloví s nabídkou zajímavých pozic. 

Těšit se můžete také na Petra Lva ze Symphery a jeho přednášku Nahraďte svého šéfa, kde vám prozradí jak se už na začátku své kariéry dostat k řízení důležitých projektů. 

Současně s konferencí proběhne i veletrh pracovních příležitostí a stáží TalentMagnet, na kterém můžete získat práci či stáž právě jako projekťák v DigiMates a dalších menších i korporátních společnostech.

Registrujte se na konferenci a přijďte si užít den plný užitečných informací, skvělé atmosféry a vytváření nových kontaktů!

Celý program a další informace na www.pmcon.cz.