What is your best PM skill?

Dsc 5001

Projectman.cz představil ve Zlíně aplikaci na testování PM schopností

Na letošním 10. ročníku Konference projektového managementu představil Projectman.cz novinku - test projektových schopností s názvem PM skill test. Účastníci konference mohli jako první otestovat své silné kompetence v projektovém řízení. Testování probíhalo na iPadech na stánku Projectman.cz.

Testovací otázky byly testovaným pokládány v technické, behaviorální a kontextuální dimenzi. Celkem 27 tvrzení, u který se hodnotí, na kolik máte reálné zkušenosti s jejich řešením na stupnici 1 až 5. Celkem bylo možné otestovat 9 kompetencí.

Výsledkem testování je Osobní kompetenční report, který vizualizuje silné stránky, tzv. top skilly a pomocí diagramu ukazuje, kolik bodů jste u které dimenze získali, neboli kterou dimenzi máte nejlépe zvládnutou. Součástí reportu jsou také tipy na zlepšení. Každý testovaný účastník obdržel svůj report do e-mailu nebo ho dostal vytištěný přímo na stánku.

Skilltest

  

Test otestoval 9 z 33 kompetencí, byl tedy takovou ochutnávkou. Osobně si můžete vyzkoušet plnou verzi testu s osobním koučem, který vám po jeho vyhodnocení připraví Osobní rozvojový plán.

Otestujte své projekťácké schopnosti on-line hned teď a získejte svůj report zdarma!

Otestování vám zabere přibližně 4 minuty.

Vzdělávejte se

Project Management Basics je dobrý start. Pokud jste seniorní projektový manažer, vsaďte na certifikaci! Podle průzkumu mají certifikovaní projektoví manažeři až o 24 % vyšší odměny.