Projectman.cz přináší nová témata a video-kurzy

Největší portál o projektovém řízení v České republice Projectman.cz přichází v nové verzi! Kolegové z Projectman.cz připravili nová témata a zbrusu nový obsah v podobě video-kurzů. Navíc některý obsah je zpřístupněn exkluzivně pouze pro členy. Tak neváhejte, zaregistrujte se a získejte z nového portálu maximum.

Připravili jsme pro vás novou verzi portálu Projectman.cz. Abychom vám poskytli nejlepší obsah, spolupracujeme s předními českými experty na projektové řízení. Kromě nových článků a šablon jsme pro vás připravili video-kurzy s odbornými lektory, ze kterých se třeba dozvíte podle čeho si vybrat PM certifikaci, jak se připravit na zkoušku PMP nebo jak pracovat s business casem.

Novou sekcí na webu jsou témata  – hlavní okruhy a výzvy, kterým projektoví manažeři čelí. Garanci kvality obsahu zajišťují profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Nahlédněte do tématu Finanční řízení projektu, kde zjistíte, jak udržet rozpočet projektu pod kontrolou. Zajímají vás agilní metodiky řízení? Potom nevynechejte články a video-kurzy v tématu Agilní řízení a Scrum.

Hledáte nový projekt? Podívejte se na příběhy kontraktorů, kterým jsme pomohli nalézt nové zajímavé výzvy a poskytli školení a další podporu. Budeme rádi, když nám pošlete své CV a my se vám ozveme s relevantní pracovní příležitostí.

Sekce Nástroje obsahuje přehled software a on-line aplikací, které usnadňují projektové řízení a mohou zvýšit vaši efektivitu v práci.

Dodavatelé služeb projektového řízení nyní mohou představit své případové studie a prezentovat své služby prostřednictvím odborných článků.

Zároveň některý obsah zpřístupňujeme pouze členům našeho portálu. Členství je zdarma a registrace je možná i jednoduchým připojením přes LinkedIn. Zaregistrujte se a získejte z nového portálu maximum.

Vybíráte certifikaci?

Project Management Basics je dobrý start! Jste-li seniorní projektový manažer, vsaďte na certifikaci! PRINCE2 Practitioner, PMP  nebo IPMA B a C jsou dobrou volbou! Podle průzkumu mají projekťáci s certifikací až o 24 % vyšší odměny!

S výběrem školení na míru vám rádi poradíme! Vyplňte kontaktní formulář nebo napište/zavolejte přímo Monice!